sergentranSPORT.cz

Moderní chladící box / lednice / mraznička do auta / pro kemping a cestování BCD 52L od renomované německé značky Aroso s tradicí výroby autodoplňků již od roku 1973. Nastavitelná teplota -20°C až +10°C (podle okolní teploty). Kompresorová technologie s ekologickým chladivem R134a s velmi nízkou spotřebou elektrické energie. Připojení do standardní zásuvky zapalovače 12V/24V DC nebo k elektrické síti 110V/230V AC. Proudový odběr pouze max. 4.2A. Chladící prostor uvnitř boxu je rozdělen na 2 části s rozměry 32.7 x 26.1 x 43.4cm / 16.5 x 26.1 x 26.7cm (délka x šířka x výška). S vnitřním objemem 52 litrů ve dvou oddělených přihrádkách a kompresorovým chlazením dosáhnete ideálního ochlazení různých druhů potravin nápojů, případně i kosmetických a zdravotnických přípravků. Chladící box Aroso je vybaven vícesystémovým napájením. Využít můžete jak standardní zásuvku zapalovače 12V DC nebo 24V DC, tak adaptér na běžnou elektrickou síť 230V 50Hz AC, případně i elektrickou síť 110V AC (systémy v USA a dalších zemích).

Moderní chladící box / lednice / mraznička do auta / pro kemping a cestování BCD 15L od renomované německé značky Aroso s tradicí výroby autodoplňků již od roku 1973. Nastavitelná teplota -18°C až +10°C (podle okolní teploty). Kompresorová technologie s ekologickým chladivem R134a s velmi nízkou spotřebou elektrické energie. Připojení do standardní zásuvky zapalovače 12V/24V DC nebo k elektrické síti 110V/230V AC. Proudový odběr pouze max. 3.8A. USB nabíjecí výstup. Vnitřní rozměry chladícího boxu – délka 34.8cm, šířka 24.4cm, výška 19.1cm. S vnitřním objemem 15 litrů a kompresorovým chlazením dosáhnete ideálního ochlazení různých druhů potravin nápojů, případně i kosmetických a zdravotnických přípravků. Chladící box Aroso využívá technologie kompresoru s ekologickým chladivem R134a. Chladící box Aroso je vybaven také zapínatelným ECO režimem snížené spotřeby elektrické energie. Chladící box Aroso je vybaven USB výstupem pro nabíjení dalších spotřebičů – mobilních telefonů, tabletů atd. USB výstup je umístěn na boku zařízení.

Moderní chladící box / lednice / mraznička do auta / pro kemping a cestování Aroso BCD 100L má nastavitelnou teplotu -18°C až +10°C (podle okolní teploty). Disponuje kompresorovou technologii s ekologickým chladivem a má nízkou spotřebou elektrické energie. Díky kompresoru je dosaženo teplot až o 50°C nižších, než je okolní teplota, tzn. že při běžných okolních teplotách do +32°C lze nastavit chlazení v rozmezí +10°C až -18°C. Chladící box je možné připojit do standardní zásuvky zapalovače 12V/24V DC nebo do elektrické sítě 110V/230V AC. Chladící box Aroso je vybaven mnoha integrovanými ochrannými systémy, které chrání vozidlo proti vybití autobaterie. V boxu naleznete dva oddělené chladícími prostory s různě nastavitelnou teplotou, levá zóna může být nastavena jako chladnička, pravá jako mraznička, případně jiným způsobem. S obrovským vnitřním objemem 100 litrů ve dvou oddělených přihrádkách a kompresorovým chlazením dosáhnete ideálního ochlazení všech druhů potravin a nápojů. Manipulace s boxem je snadná díky výborně navrženému tvaru nejen přímo v automobilu, ale i při jeho přenášení například do hotelů, chat a kempů.