HAUCK DREAM N PLAY PLUS Cestovní postýlka, Tmavě šedá, velikost

Cestovní postýlka Hauck DREAM N PLAY PLUS bude Vaším praktickým společníkem na cestách nebo při návštěvách babičky a dědečka. Postýlka totiž... více informací »
HAUCK DREAM N PLAY PLUS Cestovní postýlka
Značka: HAUCK
1 799 Kč
Ověřit dostupnost »
Cestovní postýlka Hauck DREAM N PLAY PLUS bude Vaším praktickým společníkem na cestách nebo při návštěvách babičky a dědečka. Postýlka totiž...

Cestovní postýlka Hauck DREAM N PLAY PLUS bude Vaším praktickým společníkem na cestách nebo při návštěvách babičky a dědečka. Postýlka totiž zajistí obvyklý pocit bezpečí a pohodlí, na který je miminko zvyklé z domova. V Dream'n Play Plus můžete Vaše dítě nechat nerušeně spát nebo si hrát. Dítě je zde uloženo v bezpečí a můžete ho díky velkým postranním oknům mít vždy na dohled. Postranní východ lze otevřít pouze z vnější strany a zaručí mnoho zábavy při prolézání. Cestovní postýlka se rozloží pomocí několika tahů, případně zase složí a může tak být uskladněna, aniž by zabírala mnoho místa. V balení je zahrnuta skládací matrace a přenosná taška.
Žádaný produkt HAUCK DREAM N PLAY PLUS Cestovní postýlka, Tmavě šedá, velikost lze koupit bezstarostně tady na stránkách ve známé kategorii cestovní postýlky! Pořiďte si ještě další kusy ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. Oblíbený dodavatel HAUCK vám nabízí vynikající zboží

Tento oblíbený produkt HAUCK DREAM N PLAY PLUS Cestovní postýlka, Tmavě šedá, velikost od známé značky HAUCK snadno seženete na našich stránkách teď právě napořád výhodně. Teď v akci 1 799 Kč.