CAPITAL SPORTS HYBRID MEN PRO 2200X50MM Stříbrná one size – Obouruční tyč

Obouruční tyč Capital Sports HYBRID MEN PRO 2200X50MM je dalším vývojem našich osvědčených obouručních činkových os. Tato hybridní tyč se... více informací »
CAPITAL SPORTS HYBRID MEN PRO 2200X50MM Stříbrná one
4 899 Kč
Ověřit dostupnost »
Obouruční tyč Capital Sports HYBRID MEN PRO 2200X50MM je dalším vývojem našich osvědčených obouručních činkových os. Tato hybridní tyč se...

Obouruční tyč Capital Sports HYBRID MEN PRO 2200X50MM je dalším vývojem našich osvědčených obouručních činkových os. Tato hybridní tyč se speciálním zhotovením s olympijskými rozměry je velmi všestranná pro nejrůznější disciplíny a uživatele. Díky svým speciálním vlastnostem, které kombinují vysokou kvalitu s extrémní odolností, je vhodná především pro profesionály. Je to ta správná činka pro vysoké zatížení při vzpírání, silovém trojboji nebo při crossfitovom tréninku. Vynikající výrobek CAPITAL SPORTS HYBRID MEN PRO 2200X50MM Stříbrná one size – Obouruční máte možnost pořídit rovněž tady u nás v populární sekci fitness. Máme pro vás akční zboží ve zmiňované sekci ve slevě!

Unikátní kousek CAPITAL SPORTS HYBRID MEN PRO 2200X50MM Stříbrná one size - Obouruční tyč od oblíbené značky CAPITAL SPORTS pořídíte tady teď právě v bezva akci. Cena již od 4 899 Kč.