Marimex PROSTAR 4000 Písková filtrace, modrá, velikost os

Písková filtrace Marimex PROSTAR 4000 je vyrobená v České republice a svým výkonem je vhodná pro bazény do objemu 20 m3. Vyniká inovativním... více informací »
Marimex PROSTAR 4000 Písková filtrace
Značka: Marimex
4 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Písková filtrace Marimex PROSTAR 4000 je vyrobená v České republice a svým výkonem je vhodná pro bazény do objemu 20 m3. Vyniká inovativním...

Písková filtrace Marimex PROSTAR 4000 je vyrobená v České republice a svým výkonem je vhodná pro bazény do objemu 20 m3. Vyniká inovativním vzhledem, kompaktními rozměry a čerpadlem se sítem hrubých nečistot prakticky zabudovaným přímo v těle nádoby.Ve slevě tento výrobek lze koupit bez obtíží tady na našich stránkách umístěný v sekci bazény. Nyní můžete získat nové zboží z této oblíbené rubriky za extra cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Dodavatel Marimex má prvotřídní sortiment. A to je teprve začátek.

Tento akční produkt Marimex PROSTAR 4000 Písková filtrace, modrá, velikost os od značky se skvělou pověstí Marimex snadno seženete u nás nyní ve výhodné akci! Zrovna nyní za cenu 4 690 Kč.