Lotto POLO CLASSICA PQ Pánské polo triko, Bílá,Černá,Červená, velikost M

Pánské polo tričko Lotto POLO CLASSICA PQ je vyrobeno z velice příjemného materiálu, který nabízí celodenní pohodlí. Límeček... více informací »
Lotto POLO CLASSICA PQ Pánské polo
Značka: Lotto
349 Kč599 Kč Sleva -41%
Ověřit dostupnost »
Pánské polo tričko Lotto POLO CLASSICA PQ je vyrobeno z velice příjemného materiálu, který nabízí celodenní pohodlí. Límeček...

Pánské polo tričko Lotto POLO CLASSICA PQ je vyrobeno z velice příjemného materiálu, který nabízí celodenní pohodlí. Límeček a lemy rukávů zvýrazňují kontrastní detaily, podtrhující výjimečnost tohoto trička. Ideální na nošení do zaměstnání i neformální setkání s přáteli. Tento kvalitní a levný kus lze zakoupit teď na stránkách v populární kategorii trička! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty ve zmíněné kategorii za příznivou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele Lotto. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Lotto POLO CLASSICA PQ Pánské polo triko, Bílá,Černá,Červená, velikost M s osvědčenou značkou Lotto můžete nakoupit zde nyní levně. Nabídky od 349 Kč.