Compressport RACING SS TSHIRT M Pánské běžecké triko, černá, velikost L

Běžecké tričko Compressport RACING SS TSHIRT M s váhou pouhých 60 gramů jen nejen ultralehké, ale také především maximálně vzdušné. Díky nejen... více informací »
Compressport RACING SS TSHIRT M Pánské běžecké triko
Značka: Compressport
1 850 Kč
Ověřit dostupnost »
Běžecké tričko Compressport RACING SS TSHIRT M s váhou pouhých 60 gramů jen nejen ultralehké, ale také především maximálně vzdušné. Díky nejen...

Běžecké tričko Compressport RACING SS TSHIRT M s váhou pouhých 60 gramů jen nejen ultralehké, ale také především maximálně vzdušné. Díky nejen velkému množství ventilačních zón, ale také díky samotnému materiálu je opravdu špičkou ve své kategorii.
Dalším pozitivem je samotná jemnost a měkkost materiálu, kdy se nemusíte obávat nepříjemných odřenin v oblasti podpaží nebo krku.
Triko je vhodné nejen pro krátké, intenzivní závody, ale svoji popularitu si získalo především na maratonských distancích.
Akční kousek Compressport RACING SS TSHIRT M Pánské můžete najít právě zde na webu v oblíbené sekci trička! Mrkněte na unikátní produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! Přední výrobce Compressport vyrábí vynikající produkty.

Kvalitní a oblíbený produkt Compressport RACING SS TSHIRT M Pánské běžecké triko, černá, velikost L od výrobce s dobrým jménem Compressport jednoduše pořídíte zde teď právě za báječnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 1 850 Kč.