Bolle QUIZ VISOR M (52 – 55) CM Černá (52 – 55) – Lyžařská helma

Dětská helma se štítem Bolle QUIZ VISOR M poskytující vysokou ochranu hlavy. Díky robustní ABS konstrukci s EPS a integrovaným... více informací »
Bolle QUIZ VISOR M (52
Značka: Bolle
2 999 Kč3 799 Kč Sleva -21%
Ověřit dostupnost »
Dětská helma se štítem Bolle QUIZ VISOR M poskytující vysokou ochranu hlavy. Díky robustní ABS konstrukci s EPS a integrovaným...

Dětská helma se štítem Bolle QUIZ VISOR M poskytující vysokou ochranu hlavy. Díky robustní ABS konstrukci s EPS a integrovaným systémem ventilace děti nejen dokonale ochrání, ale poskytne i komfort po celý den strávený na svahu.
Velmi oblíbený produkt lze zakoupit taky tady na stránkách zařazený v sekci snowboard. Nyní získáte unikátní produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu! Oblíbený dodavatel Bolle má na skladě velmi kvalitní produkty Udělejte si radost. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce také více kousků od výrobce Bolle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Bolle QUIZ VISOR M (52 - 55) CM Černá (52 - 55) - Lyžařská helma od výrobce s dobrým jménem Bolle jednoduše můžete pořídit zde ve slevě. Nyní můžete mít za 2 999 Kč.