Nike YOGA SLM Lososová XS – Dámské sportovní tílko

Toto dámské sportovní tílko Nike YOGA SLM je vhodné nejen na jógu, ale i další aktivity, jako je třeba pilates. Můžete ho nosit... více informací »
Nike YOGA SLM Lososová XS - Dámské
Značka: Nike
649 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto dámské sportovní tílko Nike YOGA SLM je vhodné nejen na jógu, ale i další aktivity, jako je třeba pilates. Můžete ho nosit...

Toto dámské sportovní tílko Nike YOGA SLM je vhodné nejen na jógu, ale i další aktivity, jako je třeba pilates. Můžete ho nosit ale i jen tak, nebo ho zkombinovat s dalšími vrstvami. Měkký a prodyšný materiál dobře odvádí pot . Sportovní střih zad a rozparky na lemu dávají volnost pohybu po celou dobu cvičení. Prodyšný materiál je neskutečně jemný a lehký. Standardní střih je pohodlný a dobře sedí.
Vysoce kvalitní výrobek Nike YOGA SLM Lososová XS – Dámské sportovní dostanete již dnes tady u nás zařazený v kategorii fitness! Nyní můžete získat zcela nové produkty z této známé kategorie v bezva akci.

Tento zlevněný produkt Nike YOGA SLM Lososová XS - Dámské sportovní tílko od našeho výrobce Nike dostanete zde teď právě za výhodné peníze. Aktuálně za 649 Kč.