Arcore GEMINI 20 Modrá 20″ – Ultra lehké juniorské 20″ kolo

Ultra lehké dětské kolo Arcore GEMINI 20 s 20" koly má snížený hliníkový rám pro snadné nastupování a je určeno pro všechny holky, kterým... více informací »
Arcore GEMINI 20 Modrá NS - Ultra
Značka: Arcore
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Ultra lehké dětské kolo Arcore GEMINI 20 s 20″ koly má snížený hliníkový rám pro snadné nastupování a je určeno pro všechny holky, kterým chcete dopřát radost z jízdy bez námahy. Kolo vyniká velmi nízkou hmotností, pouhých 8,1 kg a je tak o 30% lehčí jak u ostatních běžných 20″ kol. Nízkou hmotnost kola ocení především Vaše děti, pro které bude jízda snadnější a bude zábavou. Snadné pro ně bude i překonání překážek jako obrubník nebo schody domů, kde musejí kolo poponést. Kolo je vybaveno řazením a přehazovačkou od výrobce Shimano, které tak zajistí přesné řazení při volbě toho správného převodu. Kolo je určeno pro děti od 5 do 7 let, respektive od 115 do 135 cm výšky postavy. Kola jsou expedována s ohledem na přepravní balení v cca 80% stavu a je nutné je po doručení částečně složit. Aktuálně bohužel nejsme schopni s ohledem na vládní nařízení, tento servis kompletace zajistit na našich kamenných prodejnách.
Tento zlevněný kus Arcore GEMINI 20 Modrá 20″ – Ultra lehké juniorské 20″ kolo jde získat bez obtíží tu na našem webu ve známé kategorii cyklistika! Nyní získáte kvalitní produkty z této populární kategorie ve slevě!