Puma FUTURE Z 1.3 FG/AG Pánské kopačky, černá, velikost 45

Pánské lisovky Puma FUTURE Z 1.3 FG/AG, které poskytují přizpůsobivost a hbitost spojením kompresního pásku v polovině chodidla s... více informací »
Puma FUTURE Z 1.3 FG/AG Pánské
Značka: Puma
5 299 Kč
Ověřit dostupnost »
Pánské lisovky Puma FUTURE Z 1.3 FG/AG, které poskytují přizpůsobivost a hbitost spojením kompresního pásku v polovině chodidla s...

Pánské lisovky Puma FUTURE Z 1.3 FG/AG, které poskytují přizpůsobivost a hbitost spojením kompresního pásku v polovině chodidla s asymetrickou podrážkou, ukotvení nohy, a rovněž umožňuje dynamičtější pohyb. Texturovaný svršek je zónován, aby zlepšil přilnavost míče a údernou sílu. Vhodné pro přírodní povrch. Výjimečný a žádaný produkt Puma FUTURE Z 1.3 FG/AG Pánské je k dispozici jednoduše na našich stránkách zařazený v sekci lisovky! Vyberte si další kusy ve zmiňované kategorii v akci. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty značky Puma. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Puma vám může poskytnout vynikající sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Kvalitní a oblíbený produkt Puma FUTURE Z 1.3 FG/AG Pánské kopačky, černá, velikost 45 od skvělé a známé značky Puma lze nakoupit momentálně za outletovou cenu! Aktuálně za 5 299 Kč.