Dynastar SPEED LTD KONECT + NX 12 Bílá 168 – Sjezdové lyže

Konstrukce SPEED LTD White vyvinutá závodním oddělením Dynastar je založena na slalomové lyži. Tato lyže je výkonná, ostrá a... více informací »
Dynastar SPEED LTD KONECT + NX
Značka: Dynastar
14 249 Kč18 990 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost »
Konstrukce SPEED LTD White vyvinutá závodním oddělením Dynastar je založena na slalomové lyži. Tato lyže je výkonná, ostrá a...

Konstrukce SPEED LTD White vyvinutá závodním oddělením Dynastar je založena na slalomové lyži. Tato lyže je výkonná, ostrá a přilnavá ve všech sněhových podmínkách a přináší carving na hladkých upravených sjezdovkách do zcela jiné úrovně. Je přímo inspirovaná lyžemi Světového poháru a doplněna moderním vykrojením a krátkým radiusem, aby předčila očekávání leckterého náročného alpského lyžaře. Veškerá síla a přesnost lyží Světového poháru s bonusem, absolutní hbitosti! Obdélníková sendvičová konstrukce lyží Světového poháru s vertikálním vykrojením / deska Titanal / integrovaný KONECT systém. Vysoce kvalitní produkt máte možnost nakoupit bezstarostně tady na našich stránkách v kategorii sjezdové lyže! Máme pro vás zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze!

Kvalitní produkt Dynastar SPEED LTD KONECT + NX 12 Bílá 168 - Sjezdové lyže od této skvělé značky Dynastar snadno pořídíte ještě dnes za výhodnou cenu! Ceny od 14 249 Kč.