Klimatex KAAN Pánské skampolo, Černá, velikost XL/XXL

Funkční pánské skampolo Klimatex KAAN je bezešvé a eliminuje tak podráždění pokožky. Tílko je vyrobeno z příjemného... více informací »
Klimatex KAAN Pánské skampolo
Značka: Klimatex
499 Kč699 Kč Sleva -28%
Ověřit dostupnost »
Funkční pánské skampolo Klimatex KAAN je bezešvé a eliminuje tak podráždění pokožky. Tílko je vyrobeno z příjemného...

Funkční pánské skampolo Klimatex KAAN je bezešvé a eliminuje tak podráždění pokožky. Tílko je vyrobeno z příjemného materiálu s vysokým obsahem polypropylenu, který zajišťuje maximální komfort při sportovních aktivitách. Má speciální zóny pro rychlejší ventilaci pokožky, rychle odvádí vlhkost a rychle schne.
Výjimečný produkt Klimatex KAAN Pánské skampolo, Černá, pořídíte přímo tady na našem webu v oblíbené sekci fitness! Nyní si můžete koupit unikátní kusy ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Klimatex má ve stále nabídkce top zboží. Podívejte se sami. Náš sortiment je široký, máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce Klimatex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Klimatex KAAN Pánské skampolo, Černá, velikost XL/XXL od výrobce se skvělou pověstí Klimatex máte možnost nakoupit momentálně za výprodejovou cenu. V akci za cenu 499 Kč.