BLUETOUCH BTX KIDS Růžová – Dětská elektrokoloběžka

Lehoučká elektrokoloběžka Bluetouch BTX KIDS pro perfektní začátky a zábavu v parku. Má efektní podsvícení a uchvátí všechny děti měnícími... více informací »
BLUETOUCH BTX KIDS Růžová  -
Značka: BLUETOUCH
4 190 Kč4 490 Kč Sleva -6%
Ověřit dostupnost »
Lehoučká elektrokoloběžka Bluetouch BTX KIDS pro perfektní začátky a zábavu v parku. Má efektní podsvícení a uchvátí všechny děti měnícími...

Lehoučká elektrokoloběžka Bluetouch BTX KIDS pro perfektní začátky a zábavu v parku. Má efektní podsvícení a uchvátí všechny děti měnícími se LED světelnými efekty na předním kole a na postranicích. Díky 3 rychlostním režimům se nebudete bát BTX KIDS půjčit i těm nejmenším, kterým zpříjemní každý pobyt venku. Po vybití baterie se na e-koloběžce dá běžně odrážet.
Hodně oblíbený výrobek BLUETOUCH BTX KIDS Růžová – Dětská elektrokoloběžka lze sehnat pohodlně tu na našich stránkách umístěný v kategorii cyklistika! Nyní můžete najít oblíbené produkty ve zmíněné sekci za super ceny.

Kvalitní a oblíbený produkt BLUETOUCH BTX KIDS Růžová - Dětská elektrokoloběžka od spolehlivé značky BLUETOUCH k dostání v aktuální nabídce skutečně levně! Akční cena již od 4 190 Kč.