sergentranSPORT.cz

Isostar HYDRATE PERFORM 400G POMERANČ + TABLETY BOX BRUSINKA 120G zdarma – Isotonický nápoj v prášku + rozpustný v tabletách

Designový kousek Isostar HYDRATE PERFORM 400G POMERANČ + TABLETY BOX BRUSINKA 120G zdarma - Isotonický nápoj v prášku + rozpustný v tabletách od společnosti se zárukou kvality Isostar máte možnost najít v aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 259 Kč. EAN: 3175681120945
Produkt bez obrázku
Popis produktu

Limitovaná akce Isostar nápoje HYDRATE PERFORM POMERANČ 400g a rozpustných tablet Isostar TABLETY BOX BRUSINKA 120g zdarma.

Isotonický nápoj Isostar HYDRATE PERFORM 400 G pro rychlou a efektivní hydrataci. Isotonický efekt zaručuje nejrychlejší vstřebávání tekutin a okamžitě zásobování svalů uhlohydráty. Aktivně zabraňuje jak nebezpečí dehydratace tak i svalovým křečím. Vyvážená kombinace uhlohydrátů. Směs minerálů a vitamínu B1 pro zlepšení svalových funkcí a přeměnu energie. Účinky ověřeny klinickou studií – zlepšení výkonnosti o 19% oproti vodě.

Rozpustný isotonický nápoj v tabletách Isostar POWERTABS 120 G (10 tablet x 12 g) s příchutí brusinky. Vhodné zejména pro krátké a intenzivní sportovní aktivity do 1 hodiny. Ideální do fitness nebo na kolo. Tento isotonický nápoj zajišťuje optimální hydrataci nutnou pro sportovní aktivity. Tablety obsahují nižší obsah sacharidů o 30 % než běžně dostupné energetické nápoje na trhu. Bohatý zdroj antioxidantů vitamínů C a E.