CCM TACKS 9060 SR Černá 40.5 – Hokejové brusle

Hokejové brusle CCM TACKS 9060 SR s novým systémem ergonomického tvarování pro nejlépe padnoucí botu ve své třídě (technologie... více informací »
CCM TACKS 9060 SR Černá
Značka: CCM
4 599 Kč5 490 Kč Sleva -16%
Ověřit dostupnost »
Hokejové brusle CCM TACKS 9060 SR s novým systémem ergonomického tvarování pro nejlépe padnoucí botu ve své třídě (technologie...

Hokejové brusle CCM TACKS 9060 SR s novým systémem ergonomického tvarování pro nejlépe padnoucí botu ve své třídě (technologie METAFRAME se syntetickým kompozitem). Brusle mají odlehčené, pevné a zároveň tepelně tvarovatelné jádro pro excelentní výkon (tuhost Speedcore 1). Výplň je velmi odolná vůči opotřebení a zároveň trvanlivá a pohodlná (odolné mikrovlákno s oděruvzdorným vyztužením Durazone). Brusle mají filcový jazyk o tloušťce 7 mm s lisovanou ochranou proti zařezávání. Doplněn o zpevňující vrstvy pro vylepšené pohodlí a ochranu. Dále disponují konkávní vyztuženou vtřikovanou podešví se systémem odvětrávání, která je pevná a odolná pro vylepšený přenos energie. Anatomicky tvarovatelná stélka poskytuje oporu a pohodlí. Držák/nůž SB4.0, který je prokazatelně odolnější s větším útočným úhlem, a umožňuje větší záběr i stabilitu při zatáčení. SB nerezový nůž zajišťuje trvanlivost ostří pro dlouhodobou výkonnost.

Tento velmi oblíbený výrobek CCM TACKS 9060 SR Černá 40.5 - Hokejové brusle od společnosti CCM je k dispozici momentálně v naši nabídce opravdu výhodně. K sehnání zrovna v akci za 4 599 Kč.