Bauer 5100 bílá Bijela – Hokejová helma

Hokejová helma Bauer 5100 je skvělou volbou pro výkonnostní hráče, kteří kladou důraz na vysokou úroveň ochrany a komfortu.... více informací »
87Bauer 5100 bílá M - Hokejová helma
Značka: Bauer
2 099 Kč2 349 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost »
Hokejová helma Bauer 5100 je skvělou volbou pro výkonnostní hráče, kteří kladou důraz na vysokou úroveň ochrany a komfortu....

Hokejová helma Bauer 5100 je skvělou volbou pro výkonnostní hráče, kteří kladou důraz na vysokou úroveň ochrany a komfortu. Skořepina helmy je tvořena kvalitním odolným plastem s pohodlnou vnitřní výplní, která kombinuje systém prvků z pevných materiálů HX-Sorb pro maximální ochranu a měkké pěny pro dokonalý komfort. Strategicky umístěnými ventilačními průduchy je odváděno přebytečné teplo. K ještě vyššímu pohodlí přispívají ergonomické průhledné kryty uší, se speciální konstrukcí, jenž eliminuje tlak v oblasti uší. Helma Bauer 5100 umožňuje snadné uchycení mřížky nebo plexi. Bezešroubkové roztahování. Tento velmi oblíbený produkt Bauer 5100 bílá Bijela – je k dispozici právě zde tady na stránkách umístěný v sekci helmy pro hráče. Máme pro vás ještě další zboží z této rubriky za rozumné peníze.

Oblíbený a akční kousek Bauer 5100 bílá Bijela - Hokejová helma od kvalitní společnosti Bauer můžete sehnat na našich stránkách pořád výhodně. V akci od 2 099 Kč.