POLAR VANTAGE M2 Zlatá – Multisportovní hodinky s GPS a záznamem tepové frekvence

Multisportovní hodinky Polar VANTAGE M2 s GPS představují úžasnou kombinaci výkonu, funkcí a sportovního přístupu. Nabízí vám... více informací »
POLAR VANTAGE M2 Zlatá
Značka: POLAR
6 490 Kč7 990 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost »
Multisportovní hodinky Polar VANTAGE M2 s GPS představují úžasnou kombinaci výkonu, funkcí a sportovního přístupu. Nabízí vám...

Multisportovní hodinky Polar VANTAGE M2 s GPS představují úžasnou kombinaci výkonu, funkcí a sportovního přístupu. Nabízí vám pokyny a údaje pro lepší kondici a základní chytré funkce pro spojení se světem. Hodinky Polar Vantage M2 jsou univerzálním průvodcem na vaší cestě k nové úrovni výkonu. Nechte zazářit sportovce, který ve vás dřímá, díky celé řadě funkcí, které přináší hodinky Polar Vantage M2. Získejte vizualizaci výkonu vašeho těla a přizpůsobené pokyny, které potřebujete ke konzistentnímu plnění svých cílů – dnes i zítra s vámi budeme na každém kroku vaší cesty. Trénujte chytřeji, ne tvrději – zlepšujte svůj výkon v reálném čase díky údajům o své momentální kondici a připravenosti. Hodinky Polar Vantage M2 automaticky sledují váš spánek a regeneraci, takže víte, kdy můžete dát svému tělu víc zabrat. Preciznost a přesnost jsou při sledování průběhu zásadní. Spolehněte se na pokročilé technologie v hodinkách Polar Vantage M2, které udělají práci za vás, a soustřeďte se na překonávání svých cílů. Chytré funkce, jako je ovládání hudby, předpověď počasí a nabízená oznámení, se postarají o to, že nikdy neztratíte rytmus. Velmi oblíbený produkt POLAR VANTAGE M2 Zlatá – Multisportovní hodinky s GPS a záznamem tepové frekvence jde koupit taky na našich stránkách v populární kategorii doplňky. Vyhledejte si skvělé zboží z této oblíbené sekce za výhodnou cenu!

Tento oblíbený produkt POLAR VANTAGE M2 Zlatá - Multisportovní hodinky s GPS a záznamem tepové frekvence od odblíbeného výrobce POLAR pohodlně nakoupíte právě teď v naší nabídce extra se slevou! Za bezkonkureční cenu 6 490 Kč.