Scott TRAIL LITE EVO FR' 14 šedá NS – Trailový batoh

Se všemi skvělými vlastnostmi svého velkého bratra je tu batoh Scott TRAIL LITE EVO FR' 14, který si kvůli poměru hmotnost/všestrannost vyberete... více informací »
Scott TRAIL LITE EVO FR' 14 šedá NS
Značka: Scott
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Se všemi skvělými vlastnostmi svého velkého bratra je tu batoh Scott TRAIL LITE EVO FR' 14, který si kvůli poměru hmotnost/všestrannost vyberete...

Se všemi skvělými vlastnostmi svého velkého bratra je tu batoh Scott TRAIL LITE EVO FR' 14, který si kvůli poměru hmotnost/všestrannost vyberete mezi všemi ostatními. Ačkoliv je superlehký, jeho funkčnost je vynikající. Šikovně umístěné pružné kapsy jsou snadno dostupné, vpředu obsahuje batoh praktické šněrování, klip na uchycení helmy a dále otvor na vyvedení hadice hydrovaku. Snad ho sbalíte, lehce se nese a na trailech oceníte jeho univerzálnost.
Hodně žádaný produkt Scott TRAIL LITE EVO FR' máte možnost pořídit bezprostředně tu na stránkách v populární sekci batohy. Máme pro vás unikátní produkty z naší rubriky ve výprodejové akci!

Oblíbený a akční výrobek Scott TRAIL LITE EVO FR' 14 šedá NS - Trailový batoh od našeho známého výrobce Scott jednoduše naleznete zde nyní extra výhodně. Akční cena již od 1 890 Kč.