The North Face GILMAN DUFFEL S Černá UNI – Sportovní taška

Taška The North Face GILMAN DUFFEL S je navržena podle tašky Base Camp a je podobně prostorná a pevná. Díky robustní konstrukci a odolné tkanině se... více informací »
The North Face GILMAN DUFFEL
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Taška The North Face GILMAN DUFFEL S je navržena podle tašky Base Camp a je podobně prostorná a pevná. Díky robustní konstrukci a odolné tkanině se nemusíte bát, že v letadle, vlaku nebo třeba na korbě pick-upu taška přijde k úhoně. Není ale jen robustní, je také opravdu praktická. Nabízí totiž hromadu důmyslných prvků, které z ní dělají nejlepšího společníka každého objevitele. Používat ji můžete jako tašku se dvěma polstrovanými bočními rukojetěmi, nebo ji na cestách nosit jako batoh s odnímatelnými, nastavitelnými ergonomickými popruhy na ramena. Otevírá se přímo nahoře, takže se můžete pohodlně podívat, co jste do šikovné 50 litrů velké komory zabalili. Pokud to s velikostí nákladu přece jenom přeženete, čtyři kompresní popruhy vám pomohou najít ještě trochu místa. Vnitřní síťovinová kapsa slouží na špinavé oblečení a boční kapsa na zip zase pro bezpečné uložení telefonu nebo klíčů. Ideálně poslouží na víkendové výlety nebo jako brašna na výstroj.
Tento neodolatelný kus The North Face GILMAN DUFFEL S Černá jde koupit nyní na stránkách ve známé sekci batohy. Získejte skvělé produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu.