Loap CUZU růžová 128 – Dětský overal

Dětská lyžařská kombinéza s kapucí Loap CUZU se zátěrem DRYTECH má voděodolný svrchní materiál s technologií STORMEX s... více informací »
Loap CUZU růžová 128 -
Značka: Loap
999 Kč1 499 Kč Sleva -33%
Ověřit dostupnost »
Dětská lyžařská kombinéza s kapucí Loap CUZU se zátěrem DRYTECH má voděodolný svrchní materiál s technologií STORMEX s...

Dětská lyžařská kombinéza s kapucí Loap CUZU se zátěrem DRYTECH má voděodolný svrchní materiál s technologií STORMEX s vodním sloupcem 3000 mm a prodyšností 1000 g/m²/24h. Vaše dítě ochrání před sněhem, deštěm i větrem. Příjemná podšívka a hřejivá výplň POLYTHERM zaručují teplo a pohodlí po celý den. Rukávy mají PVC stahování a stahování v pase nastavíte pomocí pásku tak, aby vašemu dítěti kombinéza držela na těle. Elastické pásky na konci nohavic zabrání, aby se sníh dostal k tělu. Díky reflexním prvkům na této kombinéze bude pohyb venku bezpečnější. Často hledaný produkt můžete koupit bez obtíží tady na našem webu v populární kategorii bundy! Najděte si unikátní kousky z této známé rubriky za akční cenu. Oblíbený a akční produkt můžete nakoupit jednoduše tady a teď na našich stránkách v populární kategorii bundy. Vyberte si akční produkty z naší rubriky ve výhodné akci!

Unikátní a žádaný kousek Loap CUZU růžová 128 - Dětský overal od výrobce s dobrým jménem Loap můžete sehnat na našich stránkách nyní skutečně levně. Cenově vychází na 999 Kč.