O'Neill PW STAR INSULATED PANTS Dámské snowboardové/lyžařské kalhoty, lososová, velikost L

Trendy kousek, který z tebe udělá hvězdu svahu, jsou dámské lyžařské/snowboardové kalhoty O'Neil PW STAR INSULATED PANTS... více informací »
O'Neill PW STAR INSULATED PANTS Dámské snowboardové/lyžařské
999 Kč3 299 Kč Sleva -69%
Ověřit dostupnost »
Trendy kousek, který z tebe udělá hvězdu svahu, jsou dámské lyžařské/snowboardové kalhoty O'Neil PW STAR INSULATED PANTS...

Trendy kousek, který z tebe udělá hvězdu svahu, jsou dámské lyžařské/snowboardové kalhoty O'Neil PW STAR INSULATED PANTS regular střihu. Tento model je nejen ukrutně stylový ale i neskutečně nadupaný vychytávkami. Podlepené kritické švy, rychleschnoucí materiál HyperDry, vysoký vodní sloupec a prodyšnost. To je jen pár předností těchto kalhot, která by ti neměly chybět. Co víc si přát? Snad jen slušivou barvu, díky které tě nikdo na svahu nepřehlédne. Svez se na stylové vlně se značkou O'Neill! Neodolatelný produkt O'Neill PW STAR INSULATED PANTS Dámské snowboardové/lyžařské kalhoty, lososová, velikost L můžete koupit bezstarostně na stránkách v oblíbené sekci lyžařské kalhoty. Získejte nové výrobky z této známé sekce za nejnižší cenu. To však není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od dodavatele . Najdete je níže na této stránce.

Designový výrobek O'Neill PW STAR INSULATED PANTS Dámské snowboardové/lyžařské kalhoty, lososová, velikost L od výrobce se skvělou pověstí O'Neill snadno můžete pořídit zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 999 Kč.