Head ANCONA 27,5 Tyrkysová 44 – Dámské horské kolo

Dámské horské kolo Head ANCONA 27,5 je ideálním kolem pro cyklistky, které se chtějí jízdou na kole bavit. Kolo zaujme jak barvou a svým vzhledem,... více informací »
Head ANCONA 27
Značka: Head
15 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Dámské horské kolo Head ANCONA 27,5 je ideálním kolem pro cyklistky, které se chtějí jízdou na kole bavit. Kolo zaujme jak barvou a svým vzhledem,...

Dámské horské kolo Head ANCONA 27,5 je ideálním kolem pro cyklistky, které se chtějí jízdou na kole bavit. Kolo zaujme jak barvou a svým vzhledem, tak i osazením za stále příznivou cenu. Na kole můžete najít odpruženou vidlici Zoom CH-565, 24-rychlostní přehazovačku SHIMANO Tourney a V-brake brzdy Tektro. Velmi oblíbený kus Head ANCONA 27,5 Tyrkysová 44 – Dámské horské je k sehnání právě na webu v oblíbené kategorii cyklistika! Prozkoumejte kvalitní zboží z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Často hledaný produkt Head ANCONA 27,5 Tyrkysová 44 - Dámské horské kolo od přední společnosti Head pohodlně pořídíte u nás skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 15 990 Kč.