Northfinder JULIANNE Růžová M – Dámská bunda

Tento žádaný produkt Northfinder JULIANNE Růžová M - Dámská bunda máte možnost nakoupit mimo jiné tady na stránkách... více informací »
Northfinder JULIANNE Růžová M - Dámská
Značka: Northfinder
2 399 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento žádaný produkt Northfinder JULIANNE Růžová M - Dámská bunda máte možnost nakoupit mimo jiné tady na stránkách...

Tento žádaný produkt Northfinder JULIANNE Růžová M – Dámská bunda máte možnost nakoupit mimo jiné tady na stránkách umístěný v kategorii bundy! Mrkněte na oblíbené kousky z této populární rubriky ve výprodejové akci.
Lehká zateplená hybridní bunda Northfinder JULIANNE zaujme kontrastním stylem a skvělými vlastnostmi. Odolává větru a dobře izoluje během chladných rán. Ramena a rukávy se vyrovnávají s vnější vlhkostí, ale skutečný déšť nebo sněžení zvládne bunda nejlépe pod dohledem další vodotěsné vrstvy. Softshell na rukávech je chráněn syntetickou izolací z mikrovláken. Jemná a lehká tkanina vpředu a vzadu je stylově prošitá. Výhodou zateplené bundy je její všestrannost. Udržuje vás trendy, v teple, odolá větru a je stylová.

Často hledaný výrobek Northfinder JULIANNE Růžová M - Dámská bunda originál od výrobce Northfinder jednoduše můžete získat aktuálně na našich stránkách za super cenu! Produkt momentálně prodáváme za 2 399 Kč.