SP Connect PHONE CASE IPHONE 12 Pro/12 Černá – Držák telefonu

Vstupte do světa SP Connect s praktickým pouzdrem PHONE CASE IPHONE 12 Pro/12. MicroRail držák na zadní straně vám umožní... více informací »
SP Connect PHONE CASE IPHONE 12
Značka: SP Connect
799 Kč
Ověřit dostupnost »
Vstupte do světa SP Connect s praktickým pouzdrem PHONE CASE IPHONE 12 Pro/12. MicroRail držák na zadní straně vám umožní...

Vstupte do světa SP Connect s praktickým pouzdrem PHONE CASE IPHONE 12 Pro/12. MicroRail držák na zadní straně vám umožní připojit váš telefon patentovaným mechanismem twist-to-lock k široké škále držáků a vychytávek od SP Connect. Mějte svůj telefon při ruce při jízdě na kole, motorce, běhu, jízdě v autě, golfu a během dalších každodenních aktivit. Pouzdro je tenké a svou trojvrstvou konstrukcí chrání telefon, aniž by bránilo používání tlačítek a portů a bezdrátovému nabíjení*. Je příjemné na dotek a poskytuje komfortní úchop. Phone Case je kompatibilní s GoPro uchycením a SP Gadgets příslušenstvím pomocí adaptérů. Buďte vždy připraveni do jakékoliv akce.
Vysoce kvalitní kousek SP Connect PHONE CASE IPHONE 12 Pro/12 Černá – Držák telefonu lze koupit bezstarostně na stránkách ve známé sekci brašny. Nyní můžete získat kvalitní výrobky z naší rubriky za zcela nejnižší cenu.

Tento designový produkt SP Connect PHONE CASE IPHONE 12 Pro/12 Černá - Držák telefonu s pečetí kvality od značky SP Connect je k dostání na našich stránkách teď právě pořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 799 Kč.