Compressport RUNNING UNDER CONTROL SHORT M Pánské kompresní běžecké šortky, Černá,Bílá, velikost T1

Pánské šortky Compressport RUNNING UNDER CONTROL SHORT M cílí svoji kompresi do strategických partií, tedy stehenních svalů.... více informací »
Compressport RUNNING UNDER CONTROL SHORT M Pánské kompresní
Značka: Compressport
1 999 Kč2 490 Kč Sleva -19%
Ověřit dostupnost »
Pánské šortky Compressport RUNNING UNDER CONTROL SHORT M cílí svoji kompresi do strategických partií, tedy stehenních svalů....

Pánské šortky Compressport RUNNING UNDER CONTROL SHORT M cílí svoji kompresi do strategických partií, tedy stehenních svalů. Zvýšený průtok krve má za výsledek více přínosu kyslíku do svalů. Vibrace jsou díky cílené kompresi sníženy až o 30 %, čímž se výrazně zamezuje vzniku natržení svalu či jeho křeči. Díky ventilačním zónám, které jsou přímo zakomponované do materiálu v několika oblastech, se zvyšuje prodyšnost a zachování nohou v tom nejlepším možném stavu.
Tento kvalitní výrobek Compressport RUNNING UNDER CONTROL SHORT M Pánské máte možnost sehnat bez problémů tady a teď na našem webu v populární kategorii kraťasy. Nyní získáte ještě jiné produkty ve zmíněné sekci ve výhodné akci!

Hodně prodávaný kousek Compressport RUNNING UNDER CONTROL SHORT M Pánské kompresní běžecké šortky, Černá,Bílá, velikost T1 značky Compressport snadno naleznete momentálně na webu se slevou! Akční ceny od 1 999 Kč.