Styx MEN'S BOXERS SHORTS CLASSIC RUBBER Červená M – Pánské trenky

Oblíbený a kvalitní výrobek Styx MEN'S BOXERS SHORTS CLASSIC RUBBER Červená M - Pánské trenky máte možnost dostat rovnou tady... více informací »
Styx MEN'S BOXERS SHORTS
Značka: Styx
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Oblíbený a kvalitní výrobek Styx MEN'S BOXERS SHORTS CLASSIC RUBBER Červená M - Pánské trenky máte možnost dostat rovnou tady...

Oblíbený a kvalitní výrobek Styx MEN'S BOXERS SHORTS CLASSIC RUBBER Červená M – Pánské trenky máte možnost dostat rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii trenky! Vyberte si parádní produkty z této známé kategorie za super cenu!
Pánské trenky Styx MEN'S BOXERS SHORTS CLASSIC RUBBER s klasickou gumou vám zaručí pohodlí po celou dobu nošení. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která toto pohodlí ještě podtrhne. Trenky mají poklopec s knoflíčkem a v zadní části vložený pátý díl. Guma je klasická a horní část zdobí nášivka loga Styx. Aby vám trenky dlouho vydržely, je potřeba je prát pouze na 30°C a nedávat je do sušičky. Žádaný výrobek je k získání prostě tu na stránkách umístěný v kategorii trenky! Máme pro vás parádní produkty z této známé kategorie za nejnižší cenu!

Výjimečný produkt Styx MEN'S BOXERS SHORTS CLASSIC RUBBER Červená M - Pánské trenky od značky s dlouholetou historií Styx je k dispozici v naší aktuální nabídce napořád výhodně! V současnosti za 399 Kč.