Mico KIDS SHIRT + TIGHT PANTS WARM Červená 146-152 – Bezešvé funkční spodní prádlo

Bezešvé funkční spodní prádlo, je vyrobené z dvojité struktury z polypropylenu Dryarn a polyamidu poskytuje perfektní... více informací »
Mico KIDS SHIRT + TIGHT PANTS WARM Červená
Značka: Mico
2 149 Kč2 490 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost »
Bezešvé funkční spodní prádlo, je vyrobené z dvojité struktury z polypropylenu Dryarn a polyamidu poskytuje perfektní...

Bezešvé funkční spodní prádlo, je vyrobené z dvojité struktury z polypropylenu Dryarn a polyamidu poskytuje perfektní termoregulaci a odvod vlhkosti. Box obsahuje funkční triko s dlouhým rukávem se stojáčkem a dlouhé spodní kalhoty. To je set Mico KIDS SHIRT + TIGHT PANTS WARM. Kvalitní a velmi žádaný produkt Mico KIDS SHIRT + TIGHT PANTS WARM Červená 146-152 – Bezešvé funkční spodní prádlo jde nakoupit bezprostředně tu na našem webu v oblíbené sekci sety zimní termo prádlo! Připravili jsme akční kousky ve zmíněné rubrice za parádní cenu.

Tento žádaný výrobek Mico KIDS SHIRT + TIGHT PANTS WARM Červená 146-152 - Bezešvé funkční spodní prádlo od spolehlivého výrobce Mico snadno získáte v naší online nabídce opravdu výhodně. Aktuálně stojí u nás 2 149 Kč.