Fox SPEEDFRAME PRO MIPS Černá (59 – 63) – Cyklistická přilba

Cyklistická přilba Fox SPEEDFRAME PRO MIPS v nízkém profilu s unikátní dvojitou EPS výplní Varizorb, nastavitelným kšiltem a snadno manipulatelnou... více informací »
Fox SPEEDFRAME PRO MIPS Černá (59 - 63)
Značka: Fox
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Cyklistická přilba Fox SPEEDFRAME PRO MIPS v nízkém profilu s unikátní dvojitou EPS výplní Varizorb, nastavitelným kšiltem a snadno manipulatelnou Fidlock přezkou. Technologie MIPS (plovoucí podšívka) redukuje rotační složky sil při nárazech, zadní nastavování obvodu plastovým kolečkem, 14 velkých větracích otvorů pro optimální ventilaci během jízdy, nastavitelný kšilt (3 pozice) je kompatibilní s cyklo brýlemi. Provzdušněná EPS výplň, odnímatelná a plně omyvatelná podšívka z XT2 antibakteriálních vláken. Velikosti S (50 – 55 cm), M (55 – 59 cm), L (59 – 63 cm)
Akční produkt jde sehnat právě teď tu na našich stránkách ve známé kategorii cyklistika! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty ze zmíněné sekce ve slevě.
Výjimečný produkt můžete získat lehce na stránkách zařazený v sekci cyklistika. Připravili jsme pro vás jiné produkty z této kategorie ve výprodejové akci!