Sensor MERINO UPPER Černá L – Pánská mikina

Praktická a pohodlná pánská mikina Sensor MERINO WOOL UPPER vznikla kombinací dvou skvěle se doplňujících materiálů. Vnější... více informací »
Sensor MERINO UPPER Černá
Značka: Sensor
2 395 Kč
Ověřit dostupnost »
Praktická a pohodlná pánská mikina Sensor MERINO WOOL UPPER vznikla kombinací dvou skvěle se doplňujících materiálů. Vnější...

Praktická a pohodlná pánská mikina Sensor MERINO WOOL UPPER vznikla kombinací dvou skvěle se doplňujících materiálů. Vnější část je vyrobena z Merino vlny, zatímco ta vnitřní z Nano Soft polypropylenu. Mikina je upnutější a navzdory relativně slabé tloušťce materiálu je úžasně funkční. Merino vlna příjemně zahřeje, reguluje teplotu vašeho těla a také zabraňuje nepříjemnému zápachu. Vnitřní Nano Soft polypropylen dodává mikině potřebnou odolnost a pevnost. Mikina je ideální do chladnějších podmínek, kdy se můžete plně spolehnout na vlastnosti Merino vlny. Tento velmi žádaný produkt Sensor MERINO UPPER Černá L – Pánská mikina pořídíte mimo jiné tady na našem webu umístěný v kategorii lyžařské oblečení. Nyní najdete ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za super cenu.

Tento nejprodávanější kus Sensor MERINO UPPER Černá L - Pánská mikina od skvělé a známé značky Sensor jednoduše seženete online za mimořádně nízkou cenu. Za bezkonkureční cenu 2 395 Kč.