Gizmo Riders NEON GRIP černá Crna – Sáně

Nejrychlejší sáně na svahu. To jsou sáně Gizmo riders NEON GRIP, které disponují lehkou konstrukcí inspirovanou závodními... více informací »
Gizmo Riders NEON GRIP černá Crna
Značka: Gizmo Riders
799 Kč
Ověřit dostupnost »
Nejrychlejší sáně na svahu. To jsou sáně Gizmo riders NEON GRIP, které disponují lehkou konstrukcí inspirovanou závodními...

Nejrychlejší sáně na svahu. To jsou sáně Gizmo riders NEON GRIP, které disponují lehkou konstrukcí inspirovanou závodními automobily. Včetně prostiskluzové sedačky, která v rámci Softgripu izoluje a nenasákne vodu. Ližiny saní jsou s carvingovým vykrojením pro udržení správného směru. Sáně s integrovanou brzdou, kdy brždění sáňkař provádí náklonem dozadu. Oblíbený a kvalitní výrobek Gizmo Riders NEON GRIP černá Crna – Sáně je dostupný právě zde tady na stránkách ve známé kategorii volný čas. Nyní můžete najít kvalitní zboží z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu! To není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více produktů od značky Gizmo Riders. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Gizmo Riders NEON GRIP černá Crna - Sáně od známého výrobce Gizmo Riders pohodlně seženete zde až neuvěřitelně levně! Zrovna nyní za cenu 799 Kč.