Progress CC NDRD černá 128 – Dívčí funkční triko s dlouhým rukávem

Zajímavý kousek Progress CC NDRD černá 128 - Dívčí funkční triko s dlouhým rukávem jde získat rovnou tady na stránkách... více informací »
Progress CC NDRD černá
Značka: Progress
499 Kč679 Kč Sleva -26%
Ověřit dostupnost »
Zajímavý kousek Progress CC NDRD černá 128 - Dívčí funkční triko s dlouhým rukávem jde získat rovnou tady na stránkách...

Zajímavý kousek Progress CC NDRD černá 128 – Dívčí funkční triko s dlouhým rukávem jde získat rovnou tady na stránkách umístěný v rubrice trička letní funkční prádlo! Najděte si oblíbené produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí. Dívčí funkční triko s dlouhým rukávem Progress CC NDRD poskytuje díky použitému materiálu maximální pocit pohodlí, svěžesti a vysokou tepelnou izolaci v chladném počasí. Materiál obsahuje speciální vlákno Cocarber®. Jedná špičkové viskózové vlákno, které je obohaceno o karbonizovaná kávová zrna. Cocarber® nekompromisně absorbuje a neutralizuje jakýkoli zápach. Má mimořádné antibakteriální vlastnosti. Dokáže odrážet teplo zpět k povrchu těla a zajišťuje ochranu proti UV záření. K výrobě tohoto vlákna se využívají recyklované zbytky kávy, proto je výroba vlákna je šetrná k životnímu prostředí. Zcela unikátní produkt Progress CC NDRD černá 128 – Dívčí funkční triko je dostupný právě teď tady u nás umístěný v kategorii trička letní funkční prádlo. Nyní získáte unikátní produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu!

Nový výrobek Progress CC NDRD černá 128 - Dívčí funkční triko s dlouhým rukávem od značky s tradicí a dobrou pověstí Progress snadno pořídíte na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Nyní získáte od 499 Kč.