sergentranSPORT.cz

LAMAX PARTY BOOM BOX 500 Černá UNI – Bezdrátový reproduktor

Vynikající výrobek LAMAX PARTY BOOM BOX 500 Černá UNI - Bezdrátový reproduktor od skvělého výrobce LAMAX snadno můžete získat nyní skutečně výhodně. Nyní zakoupíte za 4 390 Kč. EAN: 8594175354867
LAMAX PARTY BOOM BOX 500 Černá UNI -
Ověřit dostupnost »
Značka: LAMAX
4 390
Popis produktu

LAMAX PARTY BOOM BOX 500 vás přesune do našlápnutýho hudebního vesmíru. Tenhle reprák vám zboří každou houseparty, oslavu nebo grilovačku. Vnitřní i venkovní prostory naplní masivním a výkonným soundem, nezalekne se stříkanců vody, vydrží hrát až 24 hodin na baterku, připojíte se k němu přes Bluetooth i kabelem a hlavně ho snadno vezmete s sebou. Špičkový výkon až 500W rozvibruje i velký prostor a přímo na repráku můžete měnit intenzitu basů a výšek.

S LAMAX PARTY BOOM BOX 500 můžete hudbu přehrávat bezdrátově a v nejlepší kvalitě díky Bluetooth 5.0, nebo vzít kabel a připojit třeba mixák přes AUX. Hrát můžete i přímo z flashky přes USB a ani SD karta není problém. Díky kvalitní baterii můžete navíc poslouchat až 16 hodin bez zásuvky. Pokud se rozhodnete rozjed vlastní karaoke party, není problém, snadno připojíte mikrofon, který je součástí balení a můžete začít. V balení také najdete dálkové ovládání, takže při každém přepnutí songu či zvýšení hlasitosti nemusíte chodit až k repráku.

Další produkty z kategorie Reproduktory