Finmark LETNÍ ČEPICE Letní sportovní čepice, Zelená, velikost UNI

Kšiltovka Finmark je klasický model kšiltovky s prohnutým kšiltem, která kopíruje tvar vaší hlavy. Díky tomuto tvaru a kšiltu... více informací »
Finmark LETNÍ ČEPICE Letní
Značka: Finmark
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Kšiltovka Finmark je klasický model kšiltovky s prohnutým kšiltem, která kopíruje tvar vaší hlavy. Díky tomuto tvaru a kšiltu...

Kšiltovka Finmark je klasický model kšiltovky s prohnutým kšiltem, která kopíruje tvar vaší hlavy. Díky tomuto tvaru a kšiltu tato čepice ochrání vaše oči před nepříjemnými slunečními paprsky. Ať už hrajete tenis, golf a nebo se jen chystáte na procházku městem, vždy budete vypadat skvěle. Je vyrobena z kvalitních materiálů. V zadní části disponuje nastavitelným páskem pomocí suchého zipu nebo klipu, jež zajišťuje dokonalé padnutí a maximální pohodlí.Tento skvělý produkt lze sehnat pohodlně tady na stránkách umístěný v rubrice čepice. Připravili jsme pro vás akční produkty ve zmíněné sekci snadno online. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků od značky Finmark. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nový výrobek Finmark LETNÍ ČEPICE Letní sportovní čepice, Zelená, velikost UNI od kvalitní společnosti Finmark máte možnost pořídit právě za outletovou cenu! Akční ceny od 299 Kč.