adidas INF III CB TR černá 6 – Pánské plavky

Pánské plavky adidas INF III CB TR na každý plavecký trénink i volnočasové plavání, které si žádá styl a pohodlí. Jsou... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: adidas
349 Kč649 Kč Sleva -46%
Ověřit dostupnost »
Pánské plavky adidas INF III CB TR na každý plavecký trénink i volnočasové plavání, které si žádá styl a pohodlí. Jsou...

Pánské plavky adidas INF III CB TR na každý plavecký trénink i volnočasové plavání, které si žádá styl a pohodlí. Jsou vyrobeny z tkaniny INFINITEX® DRIVE, která odolává škodlivému působení chloru. Díky schované stahovací šňůrce si můžete plavky upravit jak potřebujete a nebude vám nic překážet. Stylové barevné bloky ozvláštňují tento model.. Povedený produkt adidas INF III CB TR černá 6 – Pánské máte možnost koupit pohodlně u nás umístěný v kategorii plavky. Podívejte se na ostatní výrobky z této populární rubriky za rozumné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce adidas pro své zákazníky dodává skvělé produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Levný produkt adidas INF III CB TR černá 6 - Pánské plavky originál od značky adidas snadno najdete u nás extra se slevou! Aktuálně v akci za 349 Kč.