Lotto LORA šedá 128-134 – Dívčí prošívaná bunda

Výjimečně lehká zateplená bunda Lotto LORA s hřejivou výplní. Při horších klimatických podmínkách je možné ji využít jako... více informací »
Lotto LORA šedá 140-146
Značka: Lotto
549 Kč1 299 Kč Sleva -57%
Ověřit dostupnost »
Výjimečně lehká zateplená bunda Lotto LORA s hřejivou výplní. Při horších klimatických podmínkách je možné ji využít jako...

Výjimečně lehká zateplená bunda Lotto LORA s hřejivou výplní. Při horších klimatických podmínkách je možné ji využít jako druhou izolační vrstvu pod nepromokavou bundu.
Zajímavý produkt Lotto LORA šedá 128-134 – Dívčí prošívaná jde získat rovněž tady na webu v populární sekci bundy! Nyní si můžete koupit ještě další kousky ve zmiňované rubrice za internetové ceny. Neodolatelný kousek Lotto LORA šedá 128-134 – Dívčí je k dispozici právě teď tady a teď na našich stránkách v populární rubrice bundy! Nyní můžete najít unikátní zboží z této známé kategorie ve výhodné akci.

Akční a ve slevě produkt Lotto LORA šedá 128-134 - Dívčí prošívaná bunda od společnosti s výborným jménem Lotto jde sehnat zde nyní v akci. Za bezkonkureční cenu 549 Kč.