Atomic SNOWCLOUD PRIMALOFT JACKET Černá L – Dámská lyžařská bunda

Dámská bunda Atomic SNOWCLOUD PRIMALOFT JACKET je určená výhradně pro lyžařky. Má technické detaily pro výkonnostní lyžování... více informací »
Atomic SNOWCLOUD PRIMALOFT JACKET
Značka: Atomic
7 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Dámská bunda Atomic SNOWCLOUD PRIMALOFT JACKET je určená výhradně pro lyžařky. Má technické detaily pro výkonnostní lyžování...

Dámská bunda Atomic SNOWCLOUD PRIMALOFT JACKET je určená výhradně pro lyžařky. Má technické detaily pro výkonnostní lyžování v kombinaci s elegantním, výrazným a příjemným designem. Bunda je vyrobena z nejmodernějších materiálů. Látka 2L Stretch je vodoodpudivá a velmi příjemná a Atomic Ripshield Lite je velmi pevná tkanina, která zabraňuje tomu, aby se malé dírky zvětšily ve velké trhliny. Využité zateplení hřeje i v případě, že je bunda vlhká a zároveň se nepotíte. Má nezaměnitelný ženský střih a chránič brady s flísovou podšívkou. Velmi žádaný produkt lze zakoupit snadno na našich stránkách v rubrice lyžařské bundy! Pořiďte si akční zboží ze zmíněné kategorie za výhodné peníze.

Ve slevě výrobek Atomic SNOWCLOUD PRIMALOFT JACKET Černá L - Dámská lyžařská bunda od oblíbené značky se zárukou kvality Atomic získáte zde nyní extra se slevou! K sehnání zrovna v akci za 7 890 Kč.