CITY BOSS RX5 Černá – Elektrická koloběžka

Tento velmi oblíbený produkt CITY BOSS RX5 Černá získáte právě zde na stránkách ve známé kategorii elektrická vozítka!... více informací »
CITY BOSS RX5 Černá
Značka: CITY BOSS
16 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento velmi oblíbený produkt CITY BOSS RX5 Černá získáte právě zde na stránkách ve známé kategorii elektrická vozítka!...

Tento velmi oblíbený produkt CITY BOSS RX5 Černá získáte právě zde na stránkách ve známé kategorii elektrická vozítka! Připravili jsme pro vás nové produkty ve zmiňované sekci snadno online. Elektrická koloběžka City Boss RX5 vás úsporně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. S bezpečným skládacím mechanizmem jí složíte či rozložíte do 5 vteřin a při hmotnosti 17,3 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži. Bezúdržbový motor s ohromujícím výkonem 500 W svižně zrychluje i při zatížení 100 kg a vyveze vás i do prudšího kopce. Tlačítkem na displeji můžete přepínat mezi 3 režimy pro omezení max. rychlosti. Při delších cestách oceníte tempomat, který udržuje výkon koloběžky i bez stisknutého plynu – jeho funkci lze případně deaktivovat na displeji. Baterii Li-Ion 13 Ah dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za 5-7 hodin. Při běžném provozu s koloběžkou na jedno nabití ujedete až 35 km – při kratších cestách jí tak nemusíte pokaždé dobíjet. Celková vzdálenost může být kratší i delší; vždy závisí na hmotnosti jezdce, členitosti terénu, stylu jízdy, venkovní teplotě apod. Nouzově lze na koloběžce dojet odstrkováním i s vypnutým motorem.
Tento žádaný produkt CITY BOSS RX5 Černá je k sehnání jednoduše na našich stránkách umístěný v kategorii elektrická vozítka. Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této známé rubriky v akci!

Designový kousek CITY BOSS RX5 Černá - Elektrická koloběžka od značky s dlouholetou historií CITY BOSS pohodlně seženete tady teď až neuvěřitelně levně! Nyní lze objednat jen za 16 990 Kč.
Další produkty od výrobce CITY BOSS