Vist ALVISE modrá XL – Pánská lyžařská bunda

Pánská lyžařská bunda Vist ALVISE z materiálu Toray Allway a s výplní se 100g Valtherm na těle a 80g na rukávech. Extrémně... více informací »
Vist ALVISE modrá XL -
Značka: Vist
13 999 Kč21 690 Kč Sleva -35%
Ověřit dostupnost »
Pánská lyžařská bunda Vist ALVISE z materiálu Toray Allway a s výplní se 100g Valtherm na těle a 80g na rukávech. Extrémně...

Pánská lyžařská bunda Vist ALVISE z materiálu Toray Allway a s výplní se 100g Valtherm na těle a 80g na rukávech. Extrémně technická bunda s mnoha funkčními detaily jako jsou plně zalepené švy, četné multifunkční kapsy, kapsa na skipas, čisticí hadřík, nastavitelná a odnímatelná kapuce a odnímatelný sněhový pás. Vnitřní strana se skládá ze tří různých podšívkových tkanin. Jedna z nich je speciální tkanina pro optimální přívod vzduchu uvnitř bundy skrz sněhová pás. Odpadá tak nepříjemný pocit horkém pod bundou, čímž je komfort na svazích po mnoho hodin pojištěn. Grafický design je podtrhnut jednou hlavní barvou a dvěma kontrastními barvami. Tento neodolatelný produkt Vist ALVISE modrá XL – jde sehnat bezprostředně na našem webu zařazený v kategorii bundy. Máme pro vás jiné produkty z této rubriky za příznivou cenu!

Tento diskontní výrobek Vist ALVISE modrá XL - Pánská lyžařská bunda od společnosti se zárukou kvality Vist pohodlně nakoupíte ještě dnes extra výhodně! Stojí teď u nás 13 999 Kč.