Converse ALL-COURT Bílá 45 – Pánské tenisky

Dokonalé tenisky, které díky koženému materiálu, z kterého jsou vyrobeny, budeš moci vytáhnout i do sychravého počasí jsou... více informací »
Converse ALL-COURT Bílá 45 - Pánské
Značka: Converse
1 349 Kč1 890 Kč Sleva -28%
Ověřit dostupnost »
Dokonalé tenisky, které díky koženému materiálu, z kterého jsou vyrobeny, budeš moci vytáhnout i do sychravého počasí jsou...

Dokonalé tenisky, které díky koženému materiálu, z kterého jsou vyrobeny, budeš moci vytáhnout i do sychravého počasí jsou pánské nízké tenisky Converse ALL-COURT. Oblíbený klasický design s výraznou Converse hvězdou na boku boty perfektně doladí jakýkoliv tvůj outfit a ty se budeš v těchto teniskách cítit neskutečně cool. Buď dokonale stylový se značkou Converse!
Unikátní kousek Converse ALL-COURT Bílá 45 – jde pořídit prostě tady na stránkách ve známé sekci vycházkové boty! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této populární sekce za rozumné peníze.

Tento žádaný produkt Converse ALL-COURT Bílá 45 - Pánské tenisky od značky s dobrým jménem Converse jde získat momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Akční cena od 1 349 Kč.