Alapai COMPASS 350 Paddleboard, tmavě modrá, velikost os

Všestranný paddleboard Alapai COMPASS 350 s motivem lodní navigace je určen pro pokročilé uživatele. Jeho základem je jednoplášťová Drop-stitch... více informací »
Alapai COMPASS 350 Paddleboard
Značka: Alapai
9 499 Kč10 999 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost »
Všestranný paddleboard Alapai COMPASS 350 s motivem lodní navigace je určen pro pokročilé uživatele. Jeho základem je jednoplášťová Drop-stitch...

Všestranný paddleboard Alapai COMPASS 350 s motivem lodní navigace je určen pro pokročilé uživatele. Jeho základem je jednoplášťová Drop-stitch konstrukce, díky které je velice pevný a stabilní. Jedná se o tisíce tenkých nití spojujících vnitřní část a tím dokáže udržet tvar i při vysokém tlaku, který je třeba při nafouknutí. Nášlapná plocha plováku je pokrytá protiskluzovou měkkou vrstvou EVA. V přední části naleznete připevněné pružné lanko pro fixaci menšího nákladu. Pro správné použití je potřeba váhu na paddleboardu rovnoměrně rozložit a nezatěžovat jen příď nebo záď. Ve slevě kousek Alapai COMPASS 350 Paddleboard, tmavě modrá, velikost os lze pořídit právě teď tu v oblíbené sekci paddleboardy. Vyberte si další produkty ze zmíněné sekce ve výhodné akci! Naše nabídka je široká, máme v nabídce další prověřené zboží od výrobce Alapai. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Alapai vyrábí vynikající produkty. Udělejte si radost.

Tento kvalitní kus Alapai COMPASS 350 Paddleboard, tmavě modrá, velikost os od oblíbené značky se zárukou kvality Alapai lze koupit tady extra výhodně! Nyní pořídíte za 9 499 Kč.