Salomon XA PRO 3D V8 Pánská běžecká obuv, Khaki,Černá, velikost 9

Pánská běžecká obuv Salomon XA PRO 3D V8 je inovovanou verzí kultovního modelu XA PRO 3D. Je lehčí a měkčí, a přitom si... více informací »
Salomon XA PRO 3D V8 Pánská běžecká obuv
Značka: Salomon
2 799 Kč3 390 Kč Sleva -17%
Ověřit dostupnost »
Pánská běžecká obuv Salomon XA PRO 3D V8 je inovovanou verzí kultovního modelu XA PRO 3D. Je lehčí a měkčí, a přitom si...

Pánská běžecká obuv Salomon XA PRO 3D V8 je inovovanou verzí kultovního modelu XA PRO 3D. Je lehčí a měkčí, a přitom si zachovává všechny podstatné výhody, které nabízel originál (stabilita, odpružení a záběr). Obuv vás bude díky prémiové směsi pro mokrý povrch Contagrip® a vylepšené 3D Chassis bez námahy provázet, kamkoli vás trať zavede.
Tento akční produkt Salomon XA PRO 3D V8 Pánská běžecká obuv, Khaki,Černá, velikost 9 naleznete již dnes tady a teď na našem webu umístěný v rubrice terénní běžecké boty. Nyní koupíte kvalitní produkty z této populární kategorie za báječnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Salomon má vysoce kvalitní sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Kvalitní a oblíbený produkt Salomon XA PRO 3D V8 Pánská běžecká obuv, Khaki,Černá, velikost 9 od oblíbené značky Salomon naleznete v naší aktuální nabídce napořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 2 799 Kč.