adidas FITNESS TAPER SWIM BOXER Černá 7 – Pánské plavky

Často hledaný produkt naleznete lehce tu na našich stránkách v kategorii plavky! Nyní najdete skvělé produkty z této rubriky za... více informací »
adidas FITNESS TAPER SWIM BOXER
Značka: adidas
499 Kč649 Kč Sleva -23%
Ověřit dostupnost »
Často hledaný produkt naleznete lehce tu na našich stránkách v kategorii plavky! Nyní najdete skvělé produkty z této rubriky za...

Často hledaný produkt naleznete lehce tu na našich stránkách v kategorii plavky! Nyní najdete skvělé produkty z této rubriky za rozumné peníze!
Pánské nohavičkové plavky adidas FITNESS TAPER SWIM BOXER jsou vyrobeny z kvalitního materiálu ECONYL. Jeho vlákna jsou vyrobena z recyklovaných rybářských sítí a jiného recyklovaného materiálu. Technologie INFINITEX FITNESS ECO navíc zaručuje delší životnost díky zvýšené odolnosti vůči chlóru. V pase jsou vybaveny praktickým stahováním. S těmito plavkami naplno využijete všechny výhody plaveckého sportu.
Tento levný výrobek seženete nyní tu umístěný v sekci plavky! Nyní můžete koupit unikátní produkty z naší kategorie z pohodlí domova.

Často hledaný výrobek adidas FITNESS TAPER SWIM BOXER Černá 7 - Pánské plavky od známé kvalitní značky adidas seženete zde za výhodné peníze! Výhodně za cenu 499 Kč.