POC OMNE AIR RESISTANCE MIPS Helma na kolo, černá, velikost (54 – 59)

Ať už jezdíte na kole do práce, prozkoumáváte šotolinové cesty nebo po místních stezkách, POC OMNE AIR RESISTANCE MIPS je vaším společníkem a... více informací »
POC OMNE AIR RESISTANCE MIPS Helma na kolo
Značka: POC
4 390 Kč
Ověřit dostupnost »
Ať už jezdíte na kole do práce, prozkoumáváte šotolinové cesty nebo po místních stezkách, POC OMNE AIR RESISTANCE MIPS je vaším společníkem a...

Ať už jezdíte na kole do práce, prozkoumáváte šotolinové cesty nebo po místních stezkách, POC OMNE AIR RESISTANCE MIPS je vaším společníkem a šampiónem na každé jízdě. Optimální hustota podšívky a silnější zóny jádra poskytují ideální ochranu pro každodenní použití. Rozšířená ochrana kolem spánků a zadní části hlavy zvyšuje všestrannou ochranu. Vyvinutá v souladu s POC's Whole Helmet Concept™, poskytuje vynikající úroveň pohodlí, padnutí a výkonu a je vybavena systémem ochrany mozku Mips pro zvýšenou ochranu proti rotačnímu nárazu.

Velikost M (54 – 59 cm), L (56 – 61 cm)

Tento exkluzivní produkt POC OMNE AIR RESISTANCE MIPS Helma na kolo, černá, velikost (54 - 59) od dodavatele s dlouholetou historií POC jde koupit momentálně v naši nabídce skutečně levně. Aktuálně v akci za 4 390 Kč.