Puma ULTRA 4.4 FG/AG Pánské kopačky, stříbrná, velikost 43

Vyrobeno z lehkých, ale odolných materiálů a vybaveno mezipodešví zvyšující rychlost, pánské kopačky Puma ULTRA 4.4 FG/AG jsou... více informací »
Puma ULTRA 4.4 FG/AG Pánské kopačky
Značka: Puma
1 099 Kč1 499 Kč Sleva -26%
Ověřit dostupnost »
Vyrobeno z lehkých, ale odolných materiálů a vybaveno mezipodešví zvyšující rychlost, pánské kopačky Puma ULTRA 4.4 FG/AG jsou...

Vyrobeno z lehkých, ale odolných materiálů a vybaveno mezipodešví zvyšující rychlost, pánské kopačky Puma ULTRA 4.4 FG/AG jsou dokonalým doplňkem vašeho tréninkového arzenálu – takže můžete být vždy na vrcholu své hry.Velmi oblíbený výrobek lze sehnat pohodlně u nás v populární rubrice lisovky. Nyní pořídíte parádní zboží z naší kategorie ve slevě! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Puma může nabídnout vysoce kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více skvělých produktů značky Puma. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně povedený výrobek Puma ULTRA 4.4 FG/AG Pánské kopačky, stříbrná, velikost 43 od dodavatele s dobrým jménem Puma jde sehnat právě nyní opravdu levně. Cenově vychází na 1 099 Kč.