Aress ARNOLD šedá 35 – Dětské žabky

Dětské žabky Arres ARNOLD jsou vhodné na běžné nošení v letních měsících. Podešev je vyrobená z DUAL-DENSITY EVA pěny,... více informací »
Aress ARNOLD šedá 29
Značka: Aress
69 Kč149 Kč Sleva -53%
Ověřit dostupnost »
Dětské žabky Arres ARNOLD jsou vhodné na běžné nošení v letních měsících. Podešev je vyrobená z DUAL-DENSITY EVA pěny,...

Dětské žabky Arres ARNOLD jsou vhodné na běžné nošení v letních měsících. Podešev je vyrobená z DUAL-DENSITY EVA pěny, která vyhovuje požadavkům odolnější podešve a zároveň měkké mezipodešve. Rub nártového pásku je podlepený textilií pro větší komfort. Super výrobek Aress ARNOLD šedá 35 jde získat mimo jiné u nás v oblíbené kategorii sandály! Nyní najdete další produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci! Tento oblíbený produkt Aress ARNOLD šedá 35 – Dětské žabky lze sehnat bezprostředně tu na stránkách zařazený v sekci sandály. Nyní najdete ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze!

Kvalitní a oblíbený produkt Aress ARNOLD šedá 35 - Dětské žabky od dodavatele s dlouholetou historií Aress je k získání tady teď právě za super cenu. Aktuálně za super cenu 69 Kč.