One VISION 3.2 SET Set světel, Černá,Červená,Šedá,Transparentní, velikost os

One VISION 3.2 SET je sada předního a zadního bezpečnostního světla s výbornými parametry. Přední světlo spolehlivě dosvítí do 50m při... více informací »
One VISION 3.2 SET Set světel
Značka: One
299 Kč
Ověřit dostupnost »
One VISION 3.2 SET je sada předního a zadního bezpečnostního světla s výbornými parametry. Přední světlo spolehlivě dosvítí do 50m při...

One VISION 3.2 SET je sada předního a zadního bezpečnostního světla s výbornými parametry. Přední světlo spolehlivě dosvítí do 50m při intenzitě osvětlení 10 luxů a zadní světlo je viditelné až ze 700m. Samozřejmostí je u obou světel voděodolnost a montáž bez nářadí.Velmi prodávaný produkt lze sehnat nyní tady na stránkách v populární kategorii cyklistika. Nyní můžete získat další zboží z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na více skvělých kousků od dodavatele One. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt One VISION 3.2 SET Set světel, Černá,Červená,Šedá,Transparentní, velikost os originál od výrobce One pohodlně nakoupíte zrovna dneska pořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 299 Kč.