Head FORMULA 100 Černá 29 – Lyžařská obuv

Sportovní lyžařská obuv Head FORMULA 100 perfektně kombinuje ovladatelnost lyže a komfort. Má čtyři hliníkové přezky s mikro nastavením, možnost... více informací »
Head FORMULA 100 Černá 28
Značka: Head
6 999 Kč8 990 Kč Sleva -22%
Ověřit dostupnost »
Sportovní lyžařská obuv Head FORMULA 100 perfektně kombinuje ovladatelnost lyže a komfort. Má čtyři hliníkové přezky s mikro nastavením, možnost...

Sportovní lyžařská obuv Head FORMULA 100 perfektně kombinuje ovladatelnost lyže a komfort. Má čtyři hliníkové přezky s mikro nastavením, možnost nastavení flexe v nákleku 110/100 a možnost přenastavení hřebenů. Zadní část skeletu nabízí možnost rozšíření objemu v oblasti lýtka. Vnitřní botička obsahuje Primaloft pro větší tepelnou izolaci. Diskontní produkt můžete najít bez obtíží tady a teď na našich stránkách v populární rubrice lyžařské boty! Získejte akční výrobky z této oblíbené sekce ve výprodejové akci!

Tento diskontní produkt Head FORMULA 100 Černá 29 - Lyžařská obuv od oblíbené značky se zárukou kvality Head jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě pořád výhodně! Nabídky již od 6 999 Kč.